Egyéves bibliaolvasó vezérfonal

B/6 méret; 16 oldal; irkafűzött; 200 Ft

A Biblia sokak számára mindennapi olvasmány. De még többen vannak olyanok, akiknek még ismeretlen, idegen, és éppen ezért érthetetlen a Szentírás. Ez a kis füzet azt hivatott segíteni, hogy akár régi, akár új olvasók, minél többen kapjanak kedvet a Biblia olvasásához és megismeréséhez. Aki naponta képes 15-20 perc nyugalmat teremteni önmaga körül, hatalmas eredményt érhet el: egy esztendő leforgása alatt végigolvassa a teljes Bibliát (a Zsoltárok könyvét kétszer is).

1113 Budapest, Bocskai út 35. • Tel.: (06-1) 386-8267, (06-30) 276-7343
Web: kalvinkiado.hu • facebook.com/kalvin.kiado • E-mail: kalvin.kiado@kalvinkiado.hu

Olvasson online!

A Kálvin Kiadó a kijárási korlátozások idején azzal szeretné olvasói számára még inkább megkönnyíteni a könyveihez való hozzáférést, hogy néhányat ingyenesen, online elérhetővé tesz. Az alábbi kiadványokba (a Lapozzon bele! fülre kattintva) nemcsak belelapozni lehet, de a teljes könyvet el lehet olvasni:

Én és az én házam népe. Bibliai szövegválogatás a családi élethez

Hajdú Zoltán Levente: Nem a felhők fölött. Imádságok

Muraközy Gyula: A Sionnak hegyén... Imádságok és elmélkedések

Szilháti Sándor: Vigasztaló szó

Sztelek Csilár: Döme a 4. b-ben

Szűcs Ferenc: Kálvin olvasása közben. Válogatott írások

Siba Balázs, Szabóné László Lilla, Pángyánszky Ágnes (szerk.): Együtt a hit útján. Gyülekezetpedagógiai kézikönyv

Nyilak az erős kezében. Bibliai szövegválogatás fiataloknak

Hajdú Zoltán Levente: Előtted, Uram. Imádságok

Sándor Endre: Imádkozzatok és buzgón kérjetek! Bibliai tanítások az imádság erejéről

Szombathy Gyula: Állatok a Bibliában

Szabó György: Kincsek és kacatok. Egy keresztyén apuka feljegyzései

1113 Budapest, Bocskai út 35. • Tel.: (06-1) 386-8267, (06-30) 276-7343

A Vizsolyi Biblia. Hasonmás kiadás (2019)

Műbőrkötés, díszdobozban, 2400 oldal

Károli/Károlyi Gáspár (1529?–1591) gönci prédikátor, valamint az általa szervezett és irányított fordítói közösség első teljes, magyar nyelvű bibliafordítása 1590-ben látott napvilágot Mantskovit Bálint nyomdájában. A legújabb hasonmás kiadás ezúttal a Vizsolyi Református Egyházközség gondozásában jelent meg.

1113 Budapest, Bocskai út 35. • Tel.: (06-1) 386-8267, (06-30) 276-7343

Túlélőkészlet a Biblia olvasásához Mit kezdjek ezzel a régi és furcsa könyvvel, amiben ennyi apró betű van? Kálvin Kiadó – Magyar Bibliatársulat, 2022